Randori Judo toernooi 30 maart 2019

Op zaterdag 30 maart aanstaande zullen wij in samenwerking met Rotterdam Sportsupport en de volgende 4 verenigingen een RANDORI Judo toernooi houden in de dojo van de Merkelbachstraat4 te Rotterdam Alexanderpolder.

       

Dit zijn de overige verenigingen waarmee wij deze toernooien samen organiseren.

WAAROM IS HET JUDO IN WEDSTRIJDVORM BELANGRIJK? 
Een judowedstrijd is een beschaafde manier om jezelf fysiek te meten met een ander. Dit toernooi is voor speciaal voor de recreatieve judoka’s van 5 t/m 12 jaar met weinig of geen wedstrijd ervaring.

Budo Ryu Rotterdam heeft er voor gekozen, om de Randori opzet met de volgende verenigingen uit te voeren JCR Rotterdam, Sportschool Tromp Sliedrecht, Sportschool Nobel Schiedam en Kimaita Rotterdam. De eerste 3 verenigingen hebben al eerder de Randori wedstrijden gehouden, op 30 maart 2019 zullen deze bij ons in de Merkelbachstraat 4 te Rotterdam gehouden worden.

Meester Dick: “wij zijn een recreatief ingestelde judo club. Maar ook omdat wij graag ons steentje bijdragen bij het terugkrijgen en bevorderen van SPORTBELEVING en PLEZIER voor onze jeugd, hebben wij deze samenwerking samen met Rotterdam Sportsupport en de andere verenigingen graag aangenomen.

Spelregels RANDORI JUDO toernooi

  • 2 minuten per partij en doorgaan na werpen IPPON
  • Houdgreep tijd maximaal 10 seconden door waarnemer bij gehouden.
  • 2 partijen tegelijk op een reguliere judomat.
  • Poultjes van 4 of 5 deelnemers.
  • Begeleid door één waarnemer per partij.
  • Waarnemer controleert uitsluitend of de veiligheidsregels en etiquette worden nageleefd maar geeft geen punten.
  • Randori duurt de volle wedstrijdtijd.
  • Waarnemer mag ondersteunen/beïnvloeden bij ongelijke strijd.
  • Beide judoka’s beslissen na afloop zelf wie de wedstrijd heeft gewonnen.
  • Wanneer zij daar niet uitkomen heeft de waarnemer een adviserende stem.

Aanvang Randori groep 1  5-8 jaar:  13:30 -14:45 uur Melden  13:15 uur Aanvang Randori groep 2 9-12 jaar: 15:00 -16:15 uur Melden  14:45 uur

Aanmelden kan nog tot 20 maart aanstaande bij de eigen vereniging. Voor alle deelnemers is er een herinneringsprijs.

Laat geen spullen achter in de kleedkamer, neem altijd alle kleding/schoeisel in de tas mee de zaal in. Graag de dojo (trainingszaal) met slippers betreden.

 

De judoka’s worden ingedeeld naar leeftijd, gewicht en kleur band.                      De deelnemers dragen tijdens de RANDORI alleen een RODE of WITTE band, deze worden bij de wedstrijdtafel omgedaan.                                                                    De organisatie zal proberen de verschillen hierin zo klein mogelijk te houden.

 

 

 

Overzicht behaalde examen resultaten 19 januari 2019

Afgelopen zaterdag 19 januari hebben er Judo examens plaats gevonden voor deelnemers tot 15 jaar, en hieronder staan de uitslagen vermeld.

GELE SLIP (4 deelnemers)

Amayan Khan, Andrej Dimov, Ebrar Arslan, Onur Arslan.

 

 

ORANJE SLIP (8 deelnemers)Oranje slippen

Jay Lopez, Sofia van Gils, Lin Pucheu Matos, Jayden Korver, Quinn Hoogenboom, Joep van der Schelling, Thomas Buiting, Jordan de Waal.

 

GROENE SLIP ( 10 deelnemers)

Birru Ulum, Alex Law, Rudra Ori, Len Pucheu Matos, Pepijn Robers, Matija Dimov, Luca Bosch Roig, Christiano Aguiar, Shashank Ori, Aaron van Elswijk.

 

BLAUWE SLIP (16 deelnemers)

Nathan Scheuer, Louis Stute, Jazzlin Rotthuizen, Yash Mahes, Ruben Blanke, Jairo Goncalves Tavares, Tonja de Waal, Zoe Uitenhoven, Elmira Raza, Evi Valentijn, Evelien Bouwman, Angie Tjon, Claudia Serrij, Rens Roomer, Tijs van den Berg, Sophie Hofman.

BRUINE SLIP (15 deelnemers)

Santiago Tjon, Raphael van Dijk, Kian van Meerten, Shiny Gopal, Indy Sparreboom, Rami Popeliers, Ian Uitenhoven, Midas Engelbrecht, Luke Schuurink, Dinand Jalink, George Doukas, Ruben Ciuciumis, Raell Burgrust, Colette van Dam, Eva Leste.

GELE BAND (4 deelnemers)

Nienke Fuijkschot, Rishaina Rosa, Jonairo Elisabeth, Lennard van Dam.

 

ORANJE BAND (7 deelnemers)

Rik van den Berg, Anton Stevens, Abigail Hoogenboom, Lotte Verkade, Matthijs Brugman, Binnert Hemelop, Larissa van Wijngaarden.

 

GROENE BAND (2 deelnemers)

Panagiotis Doukas, Stan van Willigen.

 

 

BLAUWE BAND (1 deelnemer)

Tristan de Rijp.

 

 

BRUINE BAND ( 1 deelnemer)

Sam van Beek.

 

 

Ik wil natuurlijk iedereen bedanken die ons op deze dag weer heeft geholpen, Examinatoren, assistent examinatoren, en onze catering.

Sandra, Robin, Sakina, William, Raymon, Luuk, Rowan, Murron, Celine, Davey, Daphne, Fay, Yosua, Teresa en Jacqueline.