Verjaardags kalender

eigendom Budo Ryu RotterdamJanuari
1
2
3
4
5
6 Dito Pantophlet (K) / Sebastiano Cappelli (A)
7
8
9
10 Jaime Baas (A)
11 Harun Mesinovic (SSV)
12
13
14
15 Emma Weevers (A)
16
17
18
19
20
21
22 Robert Lubeek (K)
23
24
25
26
27 Sandra Moeliker / Sarah van de Veerdonk (A)
28
29
30
31 Floor Bakker (A) /Sam van Beek (A)

Februarieigendom Budo Ryu Rotterdam

1
2
3
4
5
6
7
8 Heather Lemmens (A) / Joris Tuk (A)
9 Alisa Kamenska (A)
10
11
12
13
14
15 Sander Biljouw (K) / Tim de Vries (A)
16
17 Evelien Bouwman (A)
18
19 Binnert Hemelop (A)
20
21
22
23
24
25
26 Emiel Smit (K)
27
28
29

Maarteigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2
3
4 Benjamin Boevee (K)
5 Bjarne Klaver (A)
6
7
8
9
10
11
12
13 Matthijs Brugman (A)
14
15
16 Anna Vermaire (A)
17
18
19 Nicole Lemmens (CYD)
20
21
22 Manuel de Jong (A)
23
24
25
26
27 Dominique de Jong (A) / Anton Stevens (A)
28
29 Lois Stute (A)
30
31

April

eigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2
3
4 Joaquin de Graaf (A)
5
6
7
8 Jan de Gruijter (K)
9 Edwin Steigenga (K)
10 Ruben Ciuciumis (A)
11
12 Leni Groeneveld (CYD)
13
14 Giannino Hanson (A)
15 Erboy Ozen (A)
16 Koen Stouthamer (K)
17
18
19 Sakina Moeliker (A) / Luke Schuurink (A) / Eleftaria Kimbimbi (A)
20
21
22
23 Lucas Wiek (K)
24 Ian Uitenhoven (K)
25 Paul Breur (A)
26
27 Jonge Dick van der Meer / Sem Weevers (A) / Matija Dimov (A)
28 Laura Beenakker (A)
29 Mark Leussink (K)
30 Jaqueline Stolk (CYD)

Mei

eigendom Budo Ryu Rotterdam

1
2
3
4
5
6
7
8
9 10 Eva Beenakker (A)
11
12 Luit Westendorp (A)
13
14
15
16 Thomas Roomer (A)
17
18
19
20
21 Indy Sparreboom (A)
22
23
24
25 Isabel Strijk (SSV)
26
27
28
29
30
31 Nanko Hefting (A) / Eftelya Korkmaz (K)

Juni

eigendom Budo Ryu Rotterdam1 Thomas Hofman (A)
2
3
4
5
6 James Dupont (A)
7
8
9 Charlie Hoving (A)
10
11 Kian van Meerten (A)
12 Esmee Wiek (A) / Eduardo David (A)
13
14
15
16 Amir Bakker (A) / Jonairo Elisabeth (K)
17
18
19 Stan van Willigen (A)
20
21
22
23 Ruben Blanke (A) / Luuk Blokland (K)
24 Bram Weevers (A)
25
26 Rens Roomer (A)
27
28 Rafael Baas (A)
29
30

 

Julieigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2
3
4 Izzah Alwani (A)
5 Zahra Fahed Khan (A)
6
7
8
9
10
11 Edward Vos
12 Damin Hedzic (SSV)
13 Luca Bosch Roig (A) / Samantha Pottuit (A)
14
15 Raymon Schuurink (A)
16 Martijn Sol (A) / Evan Bakker (A) / Deven Swinkels (A) / Exegese Mayaka (A)
17
18 Zinedine Benalla (A)
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 Davey de Jong (A) / Thomas Buiting (A)
29
30
31

Augustuseigendom Budo Ryu Rotterdam
1 Jimmy Sliedrecht (A)
2
3
4
5 Glenn Brakels (C)
6
7 Willem de Jonge (A)
8 Daniel Radder (A)
9
10
11
12 Robin Moeliker
13 Thijs de Neef (A)
14
15
16
17 Luuk Lubeek (A)
18
19
20
21 Jay Lopez (A)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 Rens Sliedrecht (A)

Septembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1
2
3
4
6
7
8
9
10 Tijs van den Berg (A)
11  Sam Ekkel (A) / Yvonne Hoogendoorn (A)
12
13
14
15
16
17 Elise Hoogendoorn (A) / Filip Vasilakis (A) / Shabnam Jhingoer (SSV)
18
19 Remo Hoek (A)
20 Shiny Gopal (A)
21
22
23
24
25
26  Alex Law (A) / Eloisa van Gils (A)
27
28
29                                                                                                                                                              30 Amber Sini (A)

Oktober

eigendom Budo Ryu Rotterdam
1 Evi Mooren (A)
2
3
4
5 Benjamin Strijk (SSV)
6
7
8
9
10
11 Celine Ouwens (A)
12
13 Olivia Dozelencic (A)
14
15
16
17 Quinn Hoogenboom (A)
18
19
20
21
22
23 Sofia van Gils (A) / Iris Biljouw (K)
24 Sky Embricos (SSV)
25
26
27
28
29 Boris Jacobs (A)
30
31

Novembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1
2
3
4
5 Timur Kaynar (A)
6                                                                                                                                                                    7 Leeroy Hoogenboom (A)
8
9 Emma Velthoen (K) / Kenny Londt (SSV)
10
11 Isis van der Laan (K)
12 James Valentijn (A)
13 Francesco Bellassai (A)
14 Rafaele Bellassai (A)
15
16 Isys Lieveld (SSV)
17
18 Thomas Visser (K) / Lars Bosscher (A)
19 Nicolas Diaz
20 Allan Lemmens (CYD)
21 Julia Quak (A)
22
23
24
25 Fay Schuurink (A)
26
27
28 Rik van den Berg (A)
29
30

Decembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1
2 Ali Alwani (A)
3 Noah Berhane (K) / Semih Gomes Semedo (SSV)
4
5
6
7
8
9
10
11
12 Tonja de Waal (A) / Jordan de Waal (A)
13
14 Laurens Tuijn (SSV)
15
16
17 Abby Hoogenboom (A)
18
19
20
21 Dinand Jalink (A) / Isabel Mimpen (SSV)
22 Murron Lemmens (A)
23
24
25
26
27 Arjan Hefting (A)
28 Karlijn Tromp (A)
29
30 Rowan Daelman (A) / Yosua Sahertian (A)
31

Wij wensen alle jarigen een hele fijne verjaardag toe.

naambordje

(bijgewerkt: 13-9-2021)