Verjaardags kalender

eigendom Budo Ryu RotterdamJanuari
1
2 Rudra Ori (A)
3
4
5 Elmira Raza (A) / Mees Blom (K) / Finch van Pinxsteren (K)
6 Dito Pantophlet (K) / Sebastiano Cappelli (A)
7
8
9
10
11
12
13 Kay Usmany (A)
14
15 Jente Klaver (A) / Emma Weevers (A)
16
17 Royshin Doekhi (K)
18
19 Martijn Petrus (A)
20
21 Rik Meijer (K) / Santiago Tjon (A)
22 Robert Lubeek (K) / Sophie Hofman (A)
23
24
25
26
27 Sandra Moeliker
28 Lennard van Duijn (A)
29
30 Xavier Islaratoeboen (K) / Floris Vlugter (K)
31 Floor Bakker (A) /Sam van Beek (A)

Februarieigendom Budo Ryu Rotterdam
1 Rami Poppeliers (A)
2
3
4
5 Panagiotis Doukas (A)
6
7
8 Jeroen van der Horst (K)
9 Jack Lobbe (K)
10
11
12
13 Luuk Blokland (K)
14 Duco Wondergem (K)
15
16 Sebastiaan van der Hoeven (K)
17 Evelien Bouwman (A)  / Zoe van Eijk (K)
18 Petar Sajinovic (A)
19 Ian Lau (K)  / Binnert Hemelop (A)
20
21 Joost Ligthart (A)
22 Tyara Goudriaan (A)
23 Hugo Buur (K)
24 Jeske Bakker (A)
25
26
27
28
29 Angie Tjon (A)

Maarteigendom Budo Ryu Rotterdam
1 Rene Zoetewey (A) Nikhil Cats (A)
2 Ikram Hammach (A)
3
4 Sem Bogaard (K)
5 Bjarne Klaver (A)
6 Caressa Pollema (A)
7
8
9 Paolo Dujardin (SSV)
10 Marlon Soekardi (K)
11 Lennart van Dam (K)
12
13 Matthijs Brugman (A)
14 Bradley Islaratoeboen (K)
15
16 Anna Vermaire (A)
17 Julian Klaus (K)
18
19
20
21 Sarah Buskens (K)
22 Timon Manetas (K)
23 Lyem Zoeteweij (A) / Robin vd Meij (K)
24 Len Scott (K)
25 Jayden Korver (A)
26
27 Dominique de Jong (A) / Anton Stevens (A)
28
29 Lois Stute (A)
30 Nienke Fuijkschot (K)
31

April

eigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2 Eva Leste (A)
3
4
5 Lotte Verkade (A)
6 Nolan van Ophoven (K)
7
8 Jan de Gruijter (K)
9 Edwin Steigenga (K)
10 Ruben Ciuciumis (A)
11 Yash Mahes (A)
12
13
14
15 Jaimie van der Horst (K) / David Krawczyk (K)
16 Koen Stouthamer (K)
17 Zeno Medina (K)
18
19 Sakina Moeliker (A) / Luke Schuurink (A)
20
21
22 Aurora Puce (K)
23 Leon Eljezi (A)
24 Ian Uitenhoven (K) / Ivan Boichuk Polikarpov (A)
25
26
27 Jonge Dick van der Meer / Sem Weevers (A) / Matija Dimov (A)
28 Alisha Cats (A)
29 Mark Leussink (A)
30 Jaqueline Stolk (CYD)

Meieigendom Budo Ryu Rotterdam

1                                                                                                                                                     2 Maud Berden (K)
3
4
5
6
7
8 Jeffrey Oliveira (A) / Oleg Puleyev (A)
9                                                                                                                                                 10  Eva Beenakker (A)
11 Emil Verleisdonk (K)
12 Mischa Boon (A) / George Doukas (A)
13
14
15 Lucas Birara (SSV)
16 Thomas Roomer (A)
17 Yoaquin Bel (A)
18 Marieke van der Hoeven (K)
19
20 Lucian Vervat (K)
21 Indy Sparreboom (K)
22 Jayson Snaayer (K)
23 Tygo Marsie (A)
24 Klarissa Pietersz (SSV)
25
26
27
28
29
30
31 Nanko Hefting (K) / Eftelya Korkmaz (SSV)

Juni

eigendom Budo Ryu Rotterdam1 Thomas Hofman (A)                                                                                                       2
3
4
5
6 Benjamin Dragan (K)
7 Jan Monster (CYD)
8
9  Claudia Serrij (A) / Lucas Holten (A)
10 Luca Zoeteweij (A)
11 Gemma Veenstra (K) / Arnold Doelare (K) / Kian van Meerten (A)
12
13
14 Rayan Loukili (K) / Anas Loukili (K)
15
16 Berk Colak (K) / Amir Bakker (A) / Jonairo Elisabeth (SSV)/  Laura Beenakker (A) / Roan Sandjoe (A)
17
18 Noah Jansen (A)
19 Stan van Willigen (A)
20 Olivier Kooi (A)
21 Ties van der Knaap A) / Stein Wolde (A)
22 Raphael van Dijk (K)
23 Ruben Blanke (A) / Max Mostert (K) / Roan Post (A)
24
25
26
27 Evi Valentijn (A)
28 Rens Roomer (A)
29
30 Joep van der Schelling (A)

Julieigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2
3 Lin Scott (K)
4
5
6 Imran Bilgi (A)
7
8
9
10
11 Edward Vos (K)
12 Nathan Scheuer (A)
13 Luca Bosch Roig (A)
14
15 Raymon Schuurink (A)
16 Martijn Sol (A) / Evan Bakker (A)
17
18
19 Romaissa el Khantoui (K)
20 Andre Puijpe (K)
21
22
23
24
25 Caylyn Achong (A)
26
27
28 Davey de Jong (A)
29
30 Larissa van Wijngaarden (A) / Anass Aouaoui (K)
31

Augustuseigendom Budo Ryu Rotterdam
1
2
3
4
5 Glenn Brakels (K)
6
7 Willem de Jonge (K) / Thomas de Pater (K)
8 Paul Fry (A)
9  Kyan Noordermeer (K)
10
11
12 Robin Moeliker (K) / Patrick de Jong (K)
13 Kristian Rumsa (A) / Rishaina Rosa (SSV)
14 Lizzy Meuldijk (A) / Sharleen Mac Donald (A) / Daniel Liu (K)
15
16 Raell Burglust (K)
17 Luuk Lubeek (K)
18
19 Malou Roesink (K)
20
21 Sebastian Ruimschoot (SSV)
22
23
24
25
26
27
28 Ronald de Pater (K)
29
30
31

Septembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1 Richard Carlebur (K)
2
3
4
6
7
8
9 Aaron van Elswijk (A)
10 Ella van Leeuwen (K) / Tijs van den Berg (A)
11 Tristan de Rijp (A) / Zoe Uitenhoven (K)
12
13
14 Jazzlin Rothuizen (A)
15
16
17
18 Berend Vollering (K) / Midas Engelbrecht (K)
19
20 Shiny Gopal (A)
21
22
23
24 Daphne Bouwman (A)
25
26  Alex Law (K)
27
28
29
30

Oktober

eigendom Budo Ryu Rotterdam
1 Evi Mooren (A)
2
3 Matthew Lodewijk (K)
4
5
6
7
8
9
10
11 Celine Ouwens (A) / Lars Verwey (A)
12
13 Francesco Bellassai (A)
14 Rafaele Bellassai (A) / Kate Mirck (A)
15 Nigel de Snoo (A)
16 Jochem Verhoeven (K)
17 Quinn Hoogenboom (A) / Rowen Neral (A) / Birru Syaikhul Ulum (A)
18 Jay van Dongen (K)
19
20 Herman van Linden (K)
21
22 Yared Vermeer (K)
23
24
25 Lucas Jansen (A) / Vignon Vervat (K)
26
27 Casey Braas (A)
28 Mike Marlissa (K)
29 Brandon Bakker (A)
30
31

Novembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1 Coen Holten (K)
2
3 Martijn van der Vossen (K)
4
5
6 Jan-Willem Rouwers (K) / Miquel van Dijk (K) / Neda el Mourabit (SSV)
7 Marcin Stubbe (K) / Sander Smit (K)
8
9 Emma Velthoen (K)
10
11 Colette van Dam (A) / Isis van der Laan (K)
12 Hicham el Mourabit (SSV)
13 Kai Wanders (K)
14
15
16
17
18 Thomas Visser (K) / Lars Bosscher (A)
19 Nicolas Diaz
20
21
22 Omar Heemskerk (A)
23
24
25 Guido Maquelin (A) / Fay Schuurink (A)
26 David Chen (K)
27 Arjan Hefting (K)
28 Rik van den Berg (A)
29
30 Shashank Ori (A) / Feike Weiland (K)

Decembereigendom Budo Ryu Rotterdam

1 Lars Nomen (A) / Kirsten Nomen (A)
2 Ali Alwani (A)
3 Olivier Vijfvinkel (K)
4
5
6
7
8 Jairo Consalves Tavares (K)
9
10
11
12 Tonja de Waal (A) / Jordan de Waal (A)
13
14 Viggo Elvira (A)
15
16
17 Abby Hoogenboom (A)
18
19 Ruben Flinterman (A)
20
21 Dinand Jalink (K)
22 Murron Lemmens (A) / Mike Michels (K)
23
24
25
26
27 Pip Lijftogt (A) / Arjan Hefting (K)
28
29 Loek Benne (K)
30 Rowan Daelman (A) / Yosua Sahertian (A)
31

Wij wensen alle jarigen een hele fijne verjaardag toe.

naambordje