Category Archives: Judo toernooi

Uitslagen judo wedstrijden 2 april

Zaterdag 2 april hebben wij weer een judo toernooi georganiseerd, en het was naar mijn mening een goede en succesvolle dag.
De eerste groep van 5, 6 en 7 jarigen begon omstreeks half 10 en er hadden er zich weer ruim 40 deelnemers ingeschreven.
De prijsuitreiking begon om ongeveer kwart voor 11 en hieronder staat het overzicht.

Poule 1:    1e plaats, Mark van Eeuwijk, 2e plaats, Maxim Utjesnovic, 3e plaats, Steijn de Jong,  4e plaats Raven Arendsen, 5e plaats, Mathieu Gilesse
Poule 2:    1e plaats, Thymen Nieuwenhuijse, 2e plaats, Melina Gijzelen, 3e plaats, Wessel Swart, 4e plaats, Tino Moolenaar
Poule 3:    1e plaats, David Knoop, 2e plaats, Russel Jackson, 3e plaats, Rowan Daelmen, 4e plaats, Luciano Almeida, 5e plaats, Suzanne Behm
Poule 4:    1e plaats, Giulia de Kreuk, 2e plaats, Eliza de Jong, 3e plaats, Heather Lemmens, 4e plaats, Zoe Kat
Poule 5:    1e plaats, Linde van den Berg, 2e plaats, Lukas Goudswaard, 3e plaats, Lenorah Kuijpers, 4e plaats, Rick Ijdo
Poule 6:    1e plaats, Victor Alders, 2e plaats, Leander Bindt, 3e plaats, Boris Behm, 4e plaats, Dozinho Afonso, Mike Rodenburg
Poule 7:    1e plaats, Niels Bakker, 2e plaats, Daniel Paul, 3e plaats, Bella Bol, 4e plaats, Vincent Kok, 5e plaats, Ronald van Triet
Poule 8:    1e plaats, Emre Kose, 2e plaats, Julian Leurgans, 3e plaats, Simon Figdor
Poule 9:    1e plaats, Rio Tjon A Tsien, 2e plaats, Joel Yonas, 3e plaats, Bauwer de Leeuw, 4e plaats, Syabend Oruc
Poule 10:  1e plaats, Davey de Jong, 2e plaats, Cees van der Scheer, 3e plaats, Julius de Jong

De tweede groep begon zoals eigenlijk elke keer door het uitlopen van de eerste groep helaas iets later dan de planning was, om ongeveer kwart over 11. Daardoor was dus ook deze prijsuitreiking later,ongeveer kwart voor 1 uur.
Ook hier waren er ruim 40 deelnemers ingeschreven.

Poule 11:    1e plaats, Bas van Leeuwen, 2e plaats, Hugo Wuite, 3e plaats, Yassine Chahdi, 4e plaats, Deshawn Apostel
Poule 12:    1e plaats, Lonne van Tilborg, 2e plaats, Christine Peeters, 3e plaats, Tamar Kazzaz, 4e plaats, Ronald Benita
Poule 13:    1e plaats, Thomas Sebel, 2e plaats, Cheyma Er-Rahhali, 3e plaats, Rick Serrij, 4e plaats, Erdem Cicek
Poule 14:    1e plaats, Koen Bakker, 2e plaats, Ragna de Graaf, 3e plaats, Thyme Holten
Poule 15:    1e plaats, Mathieu van Opstal, 2e plaats, Nick Jordan, 3e plaats, Ruben van Dijk, 4e plaats, Levi van Balen
Poule 16:    1e plaats, Hamza Aras, 2e plaats, Brandley Kenswil, 3e plaats, Omer Kose, 4e plaats, Tim Huis
Poule 17:    1e plaats, Soufian Chahdi, 2e plaats, Vitor Labrie, 3e plaats, Fabio de Kreuk, 4e plaats, Sidney Kenswil
Poule 18:    1e plaats, Liquino van Balen, 2e plaats, Alex Knoop, 3e plaats, Misha Bot, 4e plaats, Francisca Weber, 5e plaats, Malik Neus
Poule 19:    1e plaats, Scott Otting, 2e plaats, Salma Berrag, 3e plaats, Mathies Happel, 4e plaats, Bas Vree

Poule 20:    1e plaats, Joshua Kat, 2e plaats, Adriana Tobe, 3e plaats, Noa Conelissen, 4e plaats, Stefan van Triet, 5e plaats, Ruben Flinterman

De derde en dus laatste groep had dus door de eerdere vertragingen, en begon pas om kwart over 1. Maar de prijsuitreiking was om kwart over 2 en dit viel gelukkig mee.

Voor deze groep hadden zich minder deelnemers ingeschreven ruim 30.

Poule 21:    1e plaats, Emre Polat, 2e plaats, Raeanne Helder, 3e plaats, Dieter Breunisse,
Poule 22:    1e plaats, Max Solcer, 2e plaats, Roos Vermeijden, 3e plaats, Mert Erbay
Poule 23:    1e plaats, Danny Vos, 2e plaats, Wouter Meijer, 3e plaats, Bo Pijpker, 4e plaats, Casper Wychgel, 5e plaats, Marieke van der Hoeven
Poule 24:    1e plaats, Yara den Heijer, 2e plaats, David Happel, 3e plaats, Victor Schop
Poule 25:    1e plaats, Alexander van Dijke, 2e plaats, Evan Tekin, 3e plaats, Sakina Moeliker, 4e plaats, Sophie Meijer, 5e plaats, Annemarie Huis, 6e plaats, Josephine Meijer
Poule 26:    1e plaats, Olivier Kooi, 2e plaats, Sebastiaan van der Hoeven, 3e plaats, Jeroen Huis
Poule 27:    1e plaats, Daniel Nanlohy, 2e plaats, Bram Kuipers, 3e plaats, Tom Verboon, 4e plaats, Coen Holten
Poule 28:    1e plaats, Paul Fry, 2e plaats, Jeffrey Oliveira, 3e plaats, Daniel Nieuwpoort, 4e plaats, Johan Tangerman

Ik wil nogmaals alle deelnemers bedanken voor hun inzet en alle belangstellenden voor hun enthousiasme en geduld.

Natuurlijk kunnen we deze dag alleen organiseren met de medewerking van onze vrijwilligers. Daarom wil ik nog even alle medewerkers bedanken voor hun tijd en inzet om dit toernooi weer tot een succes te maken.

Mat 1:        Tafel: Sander Biljouw, Iris Magid Scheidsrechter: Rene Zoetewey, Johan Tangerman, Nigel de Snoo
Mat 2:        Tafel: Berk Colak, Marjon Boef, Scheidsrechter: Paul Fry, Daniel Nieuwpoort
Mat 3:        Tafel: Celine Ouwens, Murro Lemmens, Margot Tangerman, Scheidsrechter: Daniel Nanlohy, Jeffrey Oliveira, Jos Vries
Wedstrijdtafel:    Dick van der Meer sr, Kees Zoetewey
Koffietafel:    Sakina Moeliker, Robin Moeliker
Catering:    Sandra Moeliker, Robin Moeliker, Sakina Moeliker
Foto’s:        Margot Tangerman, en ikzelf (dus als ze niet mooi zijn….)
Geluid:       Backstage facilities B.V. dank je wel Bram Kuipers

EHBO werd verzorgt door Robin Moeliker

Wedstrijdleiding en organisatie, Dick en Dick van der Meer

Mocht ik nog iemand vergeten zijn mijn excuses, en ik hoop iedereen weer op het volgende toernooi te mogen begroeten.

Namens Budo Ryu Rotterdam,

Dick van der Meer

Hieronder  staat er een link waar alle vandaag gemaakte foto’s op staan.

Judo wedstrijden 2 april

Indeling Judowedstrijden 2 april aanstaande

Belangrijk, laat geen spullen achter in de kleedkamer, wij verzoeken iedereen zijn kleding, schoenen en andere spullen in een tas mee de zaal in te nemen.

Wedstrijdgroep 1:

Aanvang wedstrijden  09:30 uur
verzoek aan deelnemers uiterlijk 15 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn.
Aantal deelnemers: 44 (download hier de indeling groep 1 april 2011)
Aantal poultjes: 10,  wedstrijdduur 2 minuten doorlopend
Aanvang prijsuitreiking ± 10:40 uur

Steijn de Jong, Mathieu Gilesse, Mark van Eeuwijk, Maxim Utjesinovic, Raven Arendsen, Luca Palliser, Melina van Gijzelen, Thymen Nieuwenhuijse, Tino Moolenaar, Wessel Swart, David Knoop, Luciano Almeida, Suzanne Behm, Russel Jackson, Rowan Daelman, Heather Lemmens, Eliza de Jong, Giulia de Kreuk, Zoe Kat, Linde van den Berg, Rick Ijdo, Lukas Goudswaard, Lenorah Kuijpers, Mike Rodenburg, Leander Bindt, Victor Alders, Boris Behm, Dozinho Afonso, Daniel Paul, Ronald van Triet, Niels Bakker, Bella Bol, Vincent Kok, Emilio Kouwenhoven, Simon Figdor, Emre Kose, Julian Leurgans, Joel Yonas, Bauwer de Leeuw, Rio Tjon A Tsien, Syabend Oruc, Cees van der Scheer, Julius van der Hoek, Davey de Jong

Verzoek bij verhindering of ziekte dit telefonisch of per SMS door te geven op nummer 0610464202, of per e-mail naar budoryurotterdam@gmail.com graag voor zaterdag 2 april 09:00 uur.

Wedstrijdgroep 2:

Aanvang wedstrijden  11:00 uur
verzoek aan deelnemers uiterlijk 15 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn.
Aantal deelnemers: 46 (download hier de indeling groep 2 april 2011)
Aantal poultjes: 10, wedstrijdduur 2 minuten zuiver
Aanvang prijsuitreiking ± 12:20 uur

Deshawn Apostel, Yassine Chahdi, Hugo Wuite, Bas van Leeuwen,Tamar Kazzaz, Christine Peeters, Ronald Benita, Lonne van Tilborg,Thomas Sebel, Erdem Cicek, Rick Serrij, Cheyma Er-Rahhali,Tijme Holten, Koen Bakker, Ragna de Graaf, Bindu Chedoe,Ruben van Dijk, Matthieu van Opstal, Nick Jordan, Levi van Balen,Tim Huis, Brandley Kenswil, Omer Kose, Hamza Aras,Fabio de Kreuk, Vitor Labrie, Sidney Kenswil, Soufian Chahdi,Misha Bot, Luiqino van Balen, Alex Knoop, Malik Neus, Francisca Weber, Emma van der Munnik, Salma Berrag, Bas Vree, Mathies Happel, Scott Otting, Noa Cornelissen, Stefan van Triet, Joshua Kat, Ruben Flinterman, Adriana Tobe

Verzoek bij verhindering of ziekte dit telefonisch of per SMS door te geven op nummer 0610464202, of per e-mail naar budoryurotterdam@gmail.com graag voor zaterdag 2 april 09:00 uur.

LET OP: de volgende deelnemers zijn ingedeeld bij de 2e wedstrijdgroep, en worden dus later verwacht i.v.m de indeling naar leeftijd Tamar Kazzaz, Christine Peeters, Ronald Benita

Wedstrijdgroep 3:

Aanvang wedstrijden  12:45 uur
verzoek aan deelnemers uiterlijk 15 minuten voor aanvang van de wedstrijden aanwezig te zijn.
Aantal deelnemers: 32 (download hier de indeling groep 3 april 2011)
Aantal poultjes: 8, wedstrijdduur 2 minuten en 14 + 3 minuten zuiver
Aanvang prijsuitreiking ± 14:00 uur

Emre Polat, Dieter Breunisse, Raeanne Helder, Mert Erbay, Max Solcer, Bas van der Munnik, Roos vermeijden, Eline Cornelese, Danny Vos, Bo Pijpker, Marieke van der Hoeven, Casper Wychgel, Wouter Meijer, David Happel, Yara den Heijer, Victor Schop, Wesley Benningshof, Josephine Meijer, Sakina Moeliker, Sophie Meijer, Annemarie Huis, Alexander van Dijke, Evan Tekin, Johan Tangerman, Daniel Nanlohy, Jeffery Oliveira, Daniel Nieuwpoort, Olivier Kooi, Jeroen Huis, Sebastiaan van der Hoeven, Coen Holten, Tom Verboon

Verzoek bij verhindering of ziekte dit telefonisch of per SMS door te geven op nummer 0610464202, of per e-mail naar budoryurotterdam@gmail.com graag voor zaterdag 2 april 09:00 uur.

LET OP: de volgende deelnemers zijn ingedeeld bij de 3e wedstrijdgroep worden dus later verwacht i.v.m deze indeling, Bas van der Munnik, Dieter Breunisse, Mert Erbay

Wij wensen alle deelnemers een fijne Judodag, en alle ouders en belangstellenden veel kijkplezier toe.