Category Archives: Uitslagen wedstrijden

Uitslagen judo wedstrijden 2 april

Zaterdag 2 april hebben wij weer een judo toernooi georganiseerd, en het was naar mijn mening een goede en succesvolle dag.
De eerste groep van 5, 6 en 7 jarigen begon omstreeks half 10 en er hadden er zich weer ruim 40 deelnemers ingeschreven.
De prijsuitreiking begon om ongeveer kwart voor 11 en hieronder staat het overzicht.

Poule 1:    1e plaats, Mark van Eeuwijk, 2e plaats, Maxim Utjesnovic, 3e plaats, Steijn de Jong,  4e plaats Raven Arendsen, 5e plaats, Mathieu Gilesse
Poule 2:    1e plaats, Thymen Nieuwenhuijse, 2e plaats, Melina Gijzelen, 3e plaats, Wessel Swart, 4e plaats, Tino Moolenaar
Poule 3:    1e plaats, David Knoop, 2e plaats, Russel Jackson, 3e plaats, Rowan Daelmen, 4e plaats, Luciano Almeida, 5e plaats, Suzanne Behm
Poule 4:    1e plaats, Giulia de Kreuk, 2e plaats, Eliza de Jong, 3e plaats, Heather Lemmens, 4e plaats, Zoe Kat
Poule 5:    1e plaats, Linde van den Berg, 2e plaats, Lukas Goudswaard, 3e plaats, Lenorah Kuijpers, 4e plaats, Rick Ijdo
Poule 6:    1e plaats, Victor Alders, 2e plaats, Leander Bindt, 3e plaats, Boris Behm, 4e plaats, Dozinho Afonso, Mike Rodenburg
Poule 7:    1e plaats, Niels Bakker, 2e plaats, Daniel Paul, 3e plaats, Bella Bol, 4e plaats, Vincent Kok, 5e plaats, Ronald van Triet
Poule 8:    1e plaats, Emre Kose, 2e plaats, Julian Leurgans, 3e plaats, Simon Figdor
Poule 9:    1e plaats, Rio Tjon A Tsien, 2e plaats, Joel Yonas, 3e plaats, Bauwer de Leeuw, 4e plaats, Syabend Oruc
Poule 10:  1e plaats, Davey de Jong, 2e plaats, Cees van der Scheer, 3e plaats, Julius de Jong

De tweede groep begon zoals eigenlijk elke keer door het uitlopen van de eerste groep helaas iets later dan de planning was, om ongeveer kwart over 11. Daardoor was dus ook deze prijsuitreiking later,ongeveer kwart voor 1 uur.
Ook hier waren er ruim 40 deelnemers ingeschreven.

Poule 11:    1e plaats, Bas van Leeuwen, 2e plaats, Hugo Wuite, 3e plaats, Yassine Chahdi, 4e plaats, Deshawn Apostel
Poule 12:    1e plaats, Lonne van Tilborg, 2e plaats, Christine Peeters, 3e plaats, Tamar Kazzaz, 4e plaats, Ronald Benita
Poule 13:    1e plaats, Thomas Sebel, 2e plaats, Cheyma Er-Rahhali, 3e plaats, Rick Serrij, 4e plaats, Erdem Cicek
Poule 14:    1e plaats, Koen Bakker, 2e plaats, Ragna de Graaf, 3e plaats, Thyme Holten
Poule 15:    1e plaats, Mathieu van Opstal, 2e plaats, Nick Jordan, 3e plaats, Ruben van Dijk, 4e plaats, Levi van Balen
Poule 16:    1e plaats, Hamza Aras, 2e plaats, Brandley Kenswil, 3e plaats, Omer Kose, 4e plaats, Tim Huis
Poule 17:    1e plaats, Soufian Chahdi, 2e plaats, Vitor Labrie, 3e plaats, Fabio de Kreuk, 4e plaats, Sidney Kenswil
Poule 18:    1e plaats, Liquino van Balen, 2e plaats, Alex Knoop, 3e plaats, Misha Bot, 4e plaats, Francisca Weber, 5e plaats, Malik Neus
Poule 19:    1e plaats, Scott Otting, 2e plaats, Salma Berrag, 3e plaats, Mathies Happel, 4e plaats, Bas Vree

Poule 20:    1e plaats, Joshua Kat, 2e plaats, Adriana Tobe, 3e plaats, Noa Conelissen, 4e plaats, Stefan van Triet, 5e plaats, Ruben Flinterman

De derde en dus laatste groep had dus door de eerdere vertragingen, en begon pas om kwart over 1. Maar de prijsuitreiking was om kwart over 2 en dit viel gelukkig mee.

Voor deze groep hadden zich minder deelnemers ingeschreven ruim 30.

Poule 21:    1e plaats, Emre Polat, 2e plaats, Raeanne Helder, 3e plaats, Dieter Breunisse,
Poule 22:    1e plaats, Max Solcer, 2e plaats, Roos Vermeijden, 3e plaats, Mert Erbay
Poule 23:    1e plaats, Danny Vos, 2e plaats, Wouter Meijer, 3e plaats, Bo Pijpker, 4e plaats, Casper Wychgel, 5e plaats, Marieke van der Hoeven
Poule 24:    1e plaats, Yara den Heijer, 2e plaats, David Happel, 3e plaats, Victor Schop
Poule 25:    1e plaats, Alexander van Dijke, 2e plaats, Evan Tekin, 3e plaats, Sakina Moeliker, 4e plaats, Sophie Meijer, 5e plaats, Annemarie Huis, 6e plaats, Josephine Meijer
Poule 26:    1e plaats, Olivier Kooi, 2e plaats, Sebastiaan van der Hoeven, 3e plaats, Jeroen Huis
Poule 27:    1e plaats, Daniel Nanlohy, 2e plaats, Bram Kuipers, 3e plaats, Tom Verboon, 4e plaats, Coen Holten
Poule 28:    1e plaats, Paul Fry, 2e plaats, Jeffrey Oliveira, 3e plaats, Daniel Nieuwpoort, 4e plaats, Johan Tangerman

Ik wil nogmaals alle deelnemers bedanken voor hun inzet en alle belangstellenden voor hun enthousiasme en geduld.

Natuurlijk kunnen we deze dag alleen organiseren met de medewerking van onze vrijwilligers. Daarom wil ik nog even alle medewerkers bedanken voor hun tijd en inzet om dit toernooi weer tot een succes te maken.

Mat 1:        Tafel: Sander Biljouw, Iris Magid Scheidsrechter: Rene Zoetewey, Johan Tangerman, Nigel de Snoo
Mat 2:        Tafel: Berk Colak, Marjon Boef, Scheidsrechter: Paul Fry, Daniel Nieuwpoort
Mat 3:        Tafel: Celine Ouwens, Murro Lemmens, Margot Tangerman, Scheidsrechter: Daniel Nanlohy, Jeffrey Oliveira, Jos Vries
Wedstrijdtafel:    Dick van der Meer sr, Kees Zoetewey
Koffietafel:    Sakina Moeliker, Robin Moeliker
Catering:    Sandra Moeliker, Robin Moeliker, Sakina Moeliker
Foto’s:        Margot Tangerman, en ikzelf (dus als ze niet mooi zijn….)
Geluid:       Backstage facilities B.V. dank je wel Bram Kuipers

EHBO werd verzorgt door Robin Moeliker

Wedstrijdleiding en organisatie, Dick en Dick van der Meer

Mocht ik nog iemand vergeten zijn mijn excuses, en ik hoop iedereen weer op het volgende toernooi te mogen begroeten.

Namens Budo Ryu Rotterdam,

Dick van der Meer

Hieronder  staat er een link waar alle vandaag gemaakte foto’s op staan.

Judo wedstrijden 2 april

Uitslagen wedstrijden 20 november 2010

Zaterdag 20 november jl. hebben wij het Sinterklaas Judo toernooi weer georganiseerd. Wij hadden 131 inschrijvingen, waarvan er 18 deelnemers kwamen van Meester Jos Vries.

Het toernooi is van start gegaan.

De wedstrijden waren weer ontzettend gezellig en spannend, er was weer een goede sfeer onder de deelnemers en de bezoekers.

Hier onder staan de uitslagen vermeld:

Groep 1:

Poule 1: 1e plaats: Melina van Gijselen, 2e plaats: Tino Moolenaar, 3e plaats: Luciano Almeida

Poule 2: 1e plaats: Rowan Daelman, 2e plaats Mike Rodenburg, 3e plaats: Luca Palliser, 4e plaats: Tijs Finn Rond

Poule 3: 1e plaats: Xavier Islaratoeboen, 2e plaats: Raven Arendsen, 3e plaats: Maxim Utjesinovic, 4e plaats Oliver Jerne

Poule 4: 1e plaats: Cees van der Scheer, 2e plaats: Davey de Jong, 3e plaats: Simon Figdor, 4e plaats Julius van der Hoek

Poule 5: 1e plaats: Daniel Paul, 2e plaats: Axel Verbrugge, 3e plaats: Julian Leurgans, 4e plaats: Christine Peeters

Poule 6: 1e plaats: Lukas Goudswaard, 2e plaats: Emilio Kouwenhoven, 3e plaats: Leander Bindt, 4e plaats: Lenorah Kuijpers, 5e plaats: Linde van der Berg

Poule 7: 1e plaats: Tamar Kazzaz, 2e plaats: Heather Lemmens, 3e plaats Yasmine Jonker, 4e plaats: Giulia de Kreuk

Poule 8: 1e plaats: Roland de Vries, 2e plaats: Rio Tjon-A-Tsien, 3e plaats: Emre Kose, 4e plaats: Joel Yonas, 5e plaats: Misha Bot

Poule 9: 1e plaats: Dozinho Afonso, 2e plaats: Syabend Oruc, 3e plaats: Daan Polet, 4e plaats: Rick IJdo

Totaal 37 deelnemers.

Sinterklaastoernooi 20-11-2010 Groep1

Klik op de foto in de frame om het album online te bekijken.

Bij deze groep werden de prijzen uitgereikt door de Goedheiligman en enkele van zijn Pieten. Helaas was ook dit jaar de Sint niet echt te spreken over Meester Dick, en kreeg hij dankzij de opmerkingen van enkele leerlingen weer een koekje van eigen deeg. Meester Dick mocht nu ook een SET uitvoeren, dit zijn 1 serie van 3 oefeningen die hij vaak gebruikt als kinderen niet luisteren. Terwijl Meester Dick de oefeningen deed, en de Sint en de kinderen mee telde, deed de Sint wat Meester Dick ook wel eens deed, het tellen bleef hangen op de 9 en die arme Meester Dick moest maar door gaan. Gelukkig waren er toch nog wat kinderen die een beetje medelijden kregen met Meester Dick en mocht hij toch stoppen met de oefeningen.

Lang geleden, bij Sinterklaas op schoot
Meester Dick mag zijn SET maken
En nog vond de Sint het nog niet genoeg

Sinterklaas en Zwarte Piet, hartelijk bedankt voor jullie medewerking en hopelijk kunnen wij volgend jaar weer op jullie hulp rekenen.

Groep 2:

Poule 10: 1e plaats: Mathieu van Opstal, 2e plaats: Rick Serrij, 3e plaats: Mitchel Jordan, 4e plaats: Erdem Cicek

Poule 11: 1e plaats: Isis Epema, 2e plaats: Schaymae van der Lende, 3e plaat: Xanthe Bekkens, 4e plaats: Francisca Weber

Poule 12: 1e plaats: Mabel Melgurt, 2e plaats Brandley Kenswil, 3e plaats Muhammed Gursus, 4e plaats: Noah Visser

Poule 13: 1e plaats: Nick Jordan, 2e plaats: Isaac Jonker, 3e plaats Yassine Chahdi, 4e plaats: Corne Loendersloot

Poule 14: 1e plaats: Salma Berrag, 2e plaats: Tim Huis, 3e plaats: Cheyma er Rahhali, 4e plaats: Tyme Holten

Poule 15: 1e plaats: Fabio de Kreuk, 2e plaats: Koen Bakker, 3e plaats: Tex Manneke, 4e plaats: Deshawn Apostel

Poule 16: 1e plaats: Vitor Labrie, 2e plaats: Ragna de Graaf, 3e plaats: Mathies Happel, 4e plaats: Bindu Chedoe

Poule 17: 1e plaats: Soufian Chahdi, 2e plaats: Omer Kose,  3e plaats: Ruben van Dijk, 4e plaats: Hamza Aras

Poule 18: 1e plaats: Stefan van Triet, 2e plaats: Adriana Tobe, 3e plaats: Ruben Flinterman, 4e plaats: Rebecca Kuijpers

Poule 19: 1e plaats: Max Solcer, 2e plaats: Roos Vermeijden, 3e plaats: Noa Cornelissen, 4e plaats: Hugo Nusselder, 5e plaats: Simone Kreber

Poule 20: 1e plaats: Mert Erbay, 2e plaats: Berckan  Aytemur, 3e plaats: Dieter Breunisse, 4e plaats: Bo Pijpker

Totaal 45 deelnemers.

Sinterklaas toernooi 20-11-2010 groep 2

Klik op de foto in het frame om het album online te bekijken.

Poule 21: 1e plaats: Raeanne Helder, 2e plaats: Stijn Werff, 3e plaats: Scott Otting, 4e plaats: Ilene Holleman

Poule 22: 1e plaats: Joelle Gobardhan, 2e plaats: Wouter Meijer, 3e plaats: Ella van Leeuwen, 4e plaats: Sydney Kenswil

Poule 23: 1e plaats: Lennard Grunewald, 2e plaats: Victor Schop, 3e plaats: Yara den Heijer, 4e plaats: Emre Polat

Poule 24: 1e plaats: Tristan Epema, 2e plaats: Wesley Benningshof, 3e plaats: Danny Vos, 4e plaats: Maaike Augustinus

Poule 25: 1e plaats: Evan Tekin, 2e plaats: Meindert van Hees, 3e plaats: Ibou Correa, 4e plaats: Josephine Meijer, 5e plaats: Annemarie Huis

Poule 26: 1e plaats: Jalmar van der Heijden, 2e plaats: Pelle Brons, 3e plaats: Marieke van der Hoeven

Poule 27: 1e plaats: Sakina Moeliker, 2e plaats: Sophie Meijer, 3e plaats: Murron Lemmens, 4e plaats: Dominique Bekkens

Poule 28: 1e plaats: Ruben Ouwens, 2e plaats: Sebastiaan van der Hoeven, 3e plaats: Jeroen Huis, 4e plaats: Paul Augustinus, 5e plaats: Celine Ouwens

Totaal 33 deelnemers.

Sinterklaas toernooi 20-11-2010 groep 3

Klik op de foto in de frame om het album online te bekijkenSenioren

Poule 29: 1e plaats: Daniel Nanlohy, 2e plaats: Dennis Serlier, 3e plaats: Ria Verdoes

Poule 30: 1e plaats: Coen Holten, 2e plaats: Daniel Nieuwpoort, 3e plaats: Rik Meijer, 4e plaats: Joost Monster

Poule 31: 1e plaats: Jan Monster, 2e plaats: Niek Stam, 3e plaats: Bram Kuijpers

Totaal 10 deelnemers.

Het was weer een zeer geslaagde dag met gelukkig weinig blessures en veel spannende wedstrijden. Natuurlijk kunnen we deze dag alleen organiseren met de medewerking van onze vrijwilligers.

De Scheidsrechters waren, Jos Vries, Anja Vries, Paul Fry, Rene Zoetewey, Johan Tangerman, Daniel Nanlohy, Daniel Nieuwpoort, Joost Monster

De Tafel medewerkers waren: Charles Tangerman, Berk Colak, Marjon Boef, Nigel de Snoo, Raymond Bekkens, Gert-Jan Augustinus, Ralf Kok

De Koffie werd verzorgt door : Anneke Tangerman, Mirjam van Berkel, Kees Zoetewey

De Catering was in handen van Sandra Moeliker-van der Meer, Robin Moeliker, Sakina Moeliker

EHBO werd verzorgt door Robin Moeliker

Het geluid werd deze keer verzorgt door Backstage Facilities BV

En natuurlijk Patrick Meijer, Margot Tangerman, Joost Monster die ons de nodige ondersteuning hebben gegeven.

Wedstrijdleiding en organisatie, Dick en Dick van der Meer

Mocht ik nog iemand vergeten zijn mijn excuses, en ik hoop iedereen weer op het volgende toernooi te mogen begroeten.

Namens Budo Ryu Rotterdam,

Dick van der Meer