Category Archives: Mededelingen

Ouder/Kind training 6 januari 2018

Budo Ryu Rotterdam

                               

Wij wensen alle bezoekers van onze website de allerbeste wensen in goede gezondheid en sportiviteit toe voor 2018.

Wij zijn het nieuwe jaar gestart met onze Ouder/Kind training afgelopen zaterdag 6 januari  jl.

Deelnemers hadden zich aangemeld op de laatste lesdag van december of via de mail, en het aantal deelnemers in de leeftijd vanaf 3 jaar, die met een of beide ouders binnen kwamen liep naarmate de aanvangstijd naderde in een rap tempo op. Aanvang van de training was om 10:45 uur, maar 10 minuten eerder had ik alle door ons meegenomen judo pakken (ruim 50) al aan ouders uitgedeeld.

Omdat het toch iets drukker was geworden als waar wij op gerekend hadden, (er stonden ruim 110 deelnemers op de mat) zijn we begonnen met de warming-up op muziek.

En natuurlijk hebben de ouders ook geleerd hoe het valbreken op de juiste manier uitgevoerd dient te worden.

 

 

 

 

 

 

Daarna hebben we het Judo stoeien voorgedaan en zijn de kids met hun ouders lekker aan het werk gegaan.

Als afsluiting hebben we ons ozo populaire “TIKSPEL” gedaan waarbij ik uiteindelijk een WINNAAR overhield, en helaas niet een van de ouders.

Alle door ons gemaakte foto’s zijn te vinden op de onderstaande link, hier kunt u de foto’s downloaden.

https://sharegallery.strato.com/u/_depdL9T/9sbpyhVN 

Uitslagen Sinterklaas Judo toernooi 2 december 2017

BUDO RYU ROTTERDAM

Uitslagen Sinterklaas Judo toernooi

2 december 2017

Wij hadden 5 groepen, en hieronder staan de uitslagen.

GROEP 1:

1e plaats: Ikram Hammach, 2e plaats: Sem Weevers, 3e plaats: Caressa Pollema, 1e plaats: Eva Leste, 2e plaats: Collette van Dam, 3e plaats: Sophie Hofman, 1e plaats: Dinand Jalink, 2e plaats: Sam van Beek, 3e plaats: Thomas Roomer,  1e plaats: Xavier Islaratoeboen, 2e plaats: Stein van Wolde, 3e plaats: Raell Burgrust, 4e plaats: Sem Bogaard, 1e plaats: Floor Bakker, 2e plaats: Thomas Hofman, 3e plaats: Daphne Bouwman, 1e plaats: Deniz Tuzunturk, 2e plaats: Zoe van Eijk, 3e plaats: Yared Vermeer, 4e plaats: Jente Klaver, 1e plaats: Yosua Sahertian, 2e plaats: Rowan Daelman, 3e plaats: Jochem Verhoeven, 4e plaats: Bjarne Klaver, 1e plaats: Marlon Soekardi, 2e plaats: Mischa Boon, 3e plaats: Davey de Jong.

GROEP 2:

1e plaats: Kai Wanders, 2e plaats: Lizzy Meuldijk, 3e plaats: Sara Zeelenberg, 4e plaats: Casey Braas, 5e plaats: Luca Bosch Roig, 1e plaats: Emil Verleisdonk, 2e plaats: Jay van Dongen, 3e plaats: Kristian Rumsa, 4e plaats: Shashank Ori, 1e plaats: Raffaele Bellassai, 2e plaats: Matthijs Brugman, 3e plaats: Lucas Jansen, 1e plaats: Benjamin Dragan, 2e plaats: Nolan van Ophoven, 3e plaats: Francesco Bellassai, 1e plaats: Berend Vollering, 2e plaats: Ischa Sorber, 3e plaats: Jozef Duijnstee, 1e plaats: Claudia Serrij, 2e plaats: Dominique de Jong, 3e plaats: Rami Pop.peliers.

GROEP 3a:

UKEMI WAZA SHIAI (3 jaar) 1e plaats: Quinten Schuit, 2e plaats: Lucien Scott, 3e plaats: Celine Schuit,                                                                  NE WAZA SHIAI (4 jaar), 1e plaats: Joep van der Schalling, 2e plaats: Daniyal Shamsi, 3e plaats: Lin Scott, 1e plaats: Quinn Hoogenboom, 2e plaats: Rudra Ori, 3e plaats: Jack Lobbe, 4e plaats: Julian Kraus, 1e plaats: Alex Law, 2e plaats: Kay Usmany, 3e plaats: Noah Jansen, 4e plaats: Jaimie van der Horst.

GROEP 3b:

1e plaats: Duco Wondergem, 2e plaats: Finch van Pinxteren, 3e plaats: Amir Bakker, 4e plaats: Luca Zoeteweij, 1e plaats: Nienke Fuijkschot, 2e plaats: Indy Sparreboom, 3e plaats: Suus Koerts, 4e plaats: Lois Stute, 1e plaats: Santiago Tjon, 2e plaats: Jeroen van der Horst, 3e plaats: Shiney Gopal, 4e plaats: Len Scott, 1e plaats: Raphael van Dijk, 2e plaats: Kian van Meerten, 3e plaats: Nathan Scheuer, 4e plaats: Yash Mahes.

GROEP 4:

1e plaats: Panagiotis Doukas, 2e plaats: Nikhil Cats, 3e plaats: Anton Stevens, 4e plaats: Midas Engelbrecht, 1e plaats: Luke Schuurink, 2e plaats: Abbygail Hoogenboom, 3e plaats: Jairo Goncalves, 4e plaats: Loek Benne, 1e plaats: Mees Blom, 2e plaats: Alisha Cats, 3e plaats: Sebastiano Capelli, 1e plaats: Evelien Bouwman, 2e plaats: Jordan de Waal, 3e plaats: Tonja de Waal, 1e plaats: Matija Dimov, 2e plaats: Lotte Verkade, 3e plaats: Lyem Zoeteweij, 4e plaats: Tygo Marcie, 5e plaats: Evi Valentijn, 1e plaats: Eftelya Korkmaz, 2e plaats: Rishaina Rosa, 3e plaats: Max Mostert, 4e plaats: Emma Weevers.

GROEP 5:

1e plaats: Samuel Verissimo, 2e plaats: Stan van Willigen, 3e plaats: Jasper van de Bos, 1e plaats: Tyara Goudriaan, 2e plaats: Angie Tjon, 3e plaats: Shaleen Mac Donald, 4e plaats: Kate Mirck, 1e plaats: Binnert Hemelop, 2e plaats: Aaron van Elswijk, 3e plaats: Zoe Uitenhoven, 4e plaats: Evan Bakker, 1e plaats: Larissa van Wijngaarden, 2e plaats: Rens Roomer, 3e plaats: Elmira Raza, 4e plaats: Timon Manetas, 1e plaats: Lars Bosscher, 2e plaats: George Doukas, 3e plaats: Ruben Ciuciumis, 4e plaats: Tristan de Rijp, 5e plaats: Ruben Blanke, 1e plaats: Imran Bilgi, 2e plaats: Yoaquin Bel, 3e plaats: Royshin Doekhi.

Wij willen natuurlijk weer onze medewerkers bedanken voor hun inzet op deze dag, de scheidsrechters waren Nigel de Snoo, Berk Colak, Luuk Lubeek, Paul Fry, Jeffrey Oliveira, Raymon Schuurink, Sakina Moeliker,  Sebastiaan van der Hoeven en onze tafelmedewerkers Mark Leussink, Allan Lemmens, Patrick de Jong, Marieke van der Hoeven, Murron Lemmens, Celine Ouwens, Davey de Jong, Yosua Sahertian, Rowan Daelman, Fay Schuurink en Floor Bakker, de dames van de catering Therese de Jong, Sandra Moeliker en Jacqueline Stolk, en natuurlijk bedanken wij Sinterklaas en zijn Pieten voor wederom even langs te komen om de prijzen uit te reiken.