Category Archives: Nieuws

Indeling Judo examens zaterdag 23 juni aanstaande

                                                                    

Hieronder staat de indeling voor de Judo examens aanstaande zaterdag 23 juni in de Dojo van de Merkelbachstraat 4 Alexanderpolder. Onze examens zijn openbaar en ouders en andere belangstellenden zijn van harte welkom. Wij wensen alle deelnemers veel succes en belangstellenden veel kijkplezier.

Wel verzoeken wij iedereen GEEN spullen in de kleedkamers achter te laten, neem uw kleding, schoeisel en tas mee de zaal in, de vereniging is niet verantwoordelijk voor de vermissing van uw spullen.

Graag 10 minuten voor de aanvang aanwezig, bij ziekte graag afmelden via de mail budoryurotterdam@gmail.com of per whatsapp of sms 0610464202.

Bij het behalen van een band dient er            € 6,50 te worden bijbetaald voor de band en het diploma.

Lidmaatschap van de Judo Bond Nederland is vanaf Gele band (5e kyu) gewenst.

GROEP 1: Aanvang examens: 09:30 uur aantal deelnemers: 14

Verwachtte uitreiking: 09:50 uur

Kyan van Meerten, Yash Mahes, Santiago Tjon, Sebastian Ruimschoot, Shiny Gopal, Nienke Fuijkschoot, Jack Lobbe, Julian Klaus, Feike Weiland, Alex Law, Birru Ulum, Rudra Ori, Lois Stute, Jayden Korver

GROEP 2: Aanvang examens: 10:10 uur aantal deelnemers: 15

Verwachtte uitreiking: 10:30 uur

Indy Sparreboom, Suus Koers, Lin Scott, Max Mostert, Raphael van Dijk, Noah Jansen, Kay Usmany, Nathan Schreuder, Luca Zoeteweij, Alisha Cats, Ian Uitenhoven, Eftelya Korkmas, Rishaina Rosa, Tygo Marsie, Evi Valentijn.

GROEP 3: Aanvang examens: 10:45 uur aantal deelnemers: 14

Verwachtte uitreiking: 11:15 uur

Rik van den Berg, Abigail Hoogenboom, Jonairo Elisabeth, Lizzy Meuldijk, Evelien Bouwman, Tonja de Waal, Amir Bakker, Len Scott, Lotte Verkade, Raphaele Bellassai, Lennard van Duijn, Paolo Dujardin, Rami Poppeliers, Hugo Buur

GROEP 4: Aanvang examens: 11:30 uur aantal deelnemers: 14

Verwachtte uitreiking: 12:00 uur

Midas Engelbrecht, Lyem Zoeteweij, Rowen Neral, Jordan de Waal, Matija Dimov, Luca Bosch Roig, Nikhil Cats, Francesco Bellassai, Anton Stevens, Jairo Goncalves, Lucas Birara, Kai Wanders, Rens Roomer, Zoe Uitenhoven.

GROEP 5: Aanvang examens: 12:15 uur aantal deelnemers: 13

Verwachtte uitreiking: 12:50 uur

Jay van Dongen, Luke Schuurink, Kristian Rumsa, Shashank Ori, Ruben Blanke, Nolan Ophoven, Matthijs Brugman, Evan Bakker, Panagiotis Doukas, Sebastiano Cappelli, Tristan de Rijp, Ruben Ciuciumis, Lars Bosscher.

GROEP 6: Aanvang examens: 13:00 uur aantal deelnemers: 10

Verwachtte uitreiking: 13:35 uur

Stan van Willigen, Tijs van den Berg, Dominique de Jong, Claudia Serrij, Aaron van Elswijk, Binnert Hemelop, Larissa van Wijngaarden, Elmira Raza, Emil Verleisdonk, Benjamin Dragan

GROEP 7: Aanvang examens: 13:45 uur aantal deelnemers: 16

Verwachtte uitreiking: 14:45 uur

Angie Tjon, Sharleen Macdonald, Eva Leste, Colette van Dam, Sophie Hofman, Lars Nomen, Sam van Beek, Stein Wolde, Yoaquin Bel, Royshin Doekhi, Tyara Goudriaan, Jayson Snaayer, Bjarne Klaver, Yared Vermeer, Sem Bogaard, Imran Bilgi.

Totaal aantal ingeschreven deelnemers 96.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en alle belangstellenden veel kijkplezier.

Budo Ryu Rotterdam uitslag verkiezing “vereniging van het jaar”

                                                                                        

Op 25 mei is de uitslag bekend gemaakt voor de verkiezing “vereniging van het jaar” en na vele weken in Rotterdam bovenaan gestaan te hebben, zijn we in de laatste dagen ingehaald en hebben we de 2e plek behaald. Wij danken iedereen die voor ons gestemd hebben, en wensen de winnaar veel succes.

Naar aanleiding van onze nominatie zijn er  afgelopen zaterdag 2 juni opnames gemaakt over onze vereniging door de lokale omroep “OPEN ROTTERDAM”

Hier staat de link naar de uitzending zoals deze afgelopen donderdag is uitgezonden.

Budo Ryu Rotterdam bij Open Rotterdam