Category Archives: Nieuws

Overzicht van geslaagde deelnemers Judo examens

Budoryu kanjiWie zijn er geslaagd voor…..?Rotterdam kanji wit

geleslipVoor GELE SLIP zijn geslaagd :

Luca Zoeteweij, Luca Zeelenberg, Omar Heemskerk, Sebastian Ruimschoot

 

 

 

 

Voor ORANJE SLIP zijn geslaagd: Oranje slippen

Noe van den Berg, Indy Sparreboom, Arkadiye Pozdnjakov, Kai Wanders, Lizzy Meuldijk, Christopher van Wieringen

 

 

 

 

Voor GROENE SLIP zijn geslaagd:band witgroene slip

Duco Wondergem, Jeroen van der Horst, Max Mostert,  Emil Verleisdonk, Matthijs Brugman, Tonja de Waal, Kate Mirck, Samuel da Cruz Verissimo, Caressa Pollema

 

 

 

Voor BLAUWE SLIP zijn geslaagd:band witblauwe slip

Lukas Negash, Yoaquin BelRoyshin Doekhi, Kristian Rumsa, Shashank Ori, Hanna Oron, Nikhil Cats, Jordan de Waal, Dina Berkane, Ruben Blanke, Lars Bosscher, Fiene Wolters, Jayson Snaayer, Mitija Dimov, Sara Zeelenberg, Elmira Raza

 

 

Voor BRUINE SLIP zijn geslaagd:band witbruine slip

Evi Valentijn, Lyem Zoeteweij, Tygo Marsie, Sebastiano Cappelli, Stan van Willigen, Nolan van Ophoven, Hugo Buur, Panagiotis Doukas, Zoe Uitenhoven, Goerge Doukas, Dominique Hodes, Aaron van Elswijk, Rick van Nikkelen Kuijper, Jente Klaver, Dinand Jalink, Zoe van Eijk, Yared Vermeer, Tyara Goudriaan, Soufian Berkane, Berend Vollering

 

 

Voor GELE BAND zijn geslaagd:band geel kanji

Binnert Hemelop, Larissa van Wijngaarden, Lotte Verkade, Anton Stevens, Rami Poppeliers, Lucas Jansen, Alisha Cats, Rik van den Berg, Francesco Bellassai, Rffaele Bellassai, Timon Manetas, Benjamin Dragan, Mees Blom, Midas Engelbrecht, Ian Uitenhoven, Abigail Hoogenboom

 

 

 

Voor ORANJE BAND zijn geslaagd:band oranje kanji

Ryu Edam, Luke Schuurink, Tijs van den Berg, Lucas Henny, Jay van Dongen, Delilah Enny, Sophie Hofman

 

 

 

 

 

 

Voor GROENE BAND zijn geslaagd:band groen kanji

Lysanna Schoneveld, Tristan de Rijp, Lars Nomen, Raell Burgrust, David Chen, Mischa Boon

 

 

 

 

 

 

Voor BLAUWE BAND zijn geslaagd:band blauw kanji

Imran Bilgi, Bjarne Klaver, Sam van Beek

 

 

 

 

 

 

Voor BRUINE BAND zijn geslaagd:band-bruin-kanji-216x300

Fay Schuurink, Daphne Bouwman, Floor Bakker, Thomas Hofman

 

 

 

 

thanks2

 

Dank aan alle examinatoren:

Sandra Moeliker-van der Meer, Luuk Lubeek, Paul Fry, Rene Zoeteweij, Raymon Schuurink, Robin Moeliker

assistent examinatoren:

Sakina Moeliker, Marieke van der Hoeven, Davey de Jong, Rowan Daelman,  en val partners Yosua Sahertian, Thomas Roomer, en Dinand Jalink, de mensen van de catering Therese de Jong , Jaqueline Schuurink en Jacqueline Stolk.

Op zaterdag 1 juli is de laatste training van het seizoen 2016-2017 in de Dojo van de Merkelbachstraat en deze zullen we afsluiten met leuke Judospellen.

De opening van ons sportseizoen zal zijn op zaterdag 26 augustus met onze traditionele STRANDTRAINING op het strand van Ouddorp, aanmelden kan nog tot zaterdag 1 juli, kosten € 6,50 inclusief lunch en drinken.

sportweek 2017

 

 

 

 

De Nationale Sportweek, dit jaar van 9 tot en met 17 september

ahsportactie

Iedereen een fijne zomervakantie toegewenst      dick

Indeling Judo examens zaterdag 17 juni 2017

Budoryu kanjiRotterdam kanji wit          Aanstaande zaterdag 17 juni 2017

zullen de Judo examens in de Dojo van de Merkelbachstraat 4 worden afgenomen voor de deelnemers van 5 tot 15 jaar die zich hiervoor hebben ingeschreven.

Deze keer hebben we hebben in totaal 105 inschrijvingen, welke ik heb onderverdeeld in 8 aanvangstijden.

Direct nadat iedere groep klaar is zal de slip/band uitreiking plaats vinden. Bij het behalen van een band zal bij afgifte van diploma bijbetaald dienen te worden voor band en diploma.

Vriendelijk verzoek ongeveer 10 minuten voor de aanvang van het examen aanwezig te zijn, en laat geen waardevolle spullen zoals kleding, schoenen e.d. achter in de kleedkamer.vermissing

Ook verzoek ik een ieder die wegens ziekte zich moet afmelden,  dit zo spoedig mogelijk te doen, dit kan via de mail budoryurotterdam@gmail.com of sms, App:  0610464202

Aanvangstijden en deelnemers staan hieronder vermeld.

  1. 09:30 -10:00 uur:                                                                                                  Indy Sparreboom, Noé van den Berg, Tygo Marcie, Lukas Negash, Evi Valentijn, Lyem Zoeteweij, Midas Engelbrecht, Rik van den Berg, Abigail Hoogenboom, Ian Uitenhoven, Luca Zoeteweij, Luca Zeelenberg
  2. 10:00 -10:30 uur:                                                                                            Jeroen van der Horst, Max Mostert, Mees Blom, Alisha Cats, Duco Wondergem, Sebastian Ruimschoot, Lizzy Meuldijk, Kai Wanders, Matija Dimov, Sara Zeelenberg, Omar Heemskerk, Arkadiye Pozdnjakova.
  3. 10:30 -11:00 uur:                                                                                           Rafaele Bellassai, Lucas Jansen, Benjamin Dragan, Francesco Bellassai, Rami Popeliers, Tonja de Waal, Matthijs Brugman, Emil Verleisdonk, Elmira Raza,  Christopher van Wieringen, Ryu Edam, Kristian Rumsa, Shashank Ori
  4. 11:00 -11:30 uur:                                                                                             Anton Stevens, Lotte Verkade, Kate Mirck, Hannah Oron, Nikhil Cats, Sebastiano Capelli, Nolan Ophoven, Stan van Willigen, Panagiotis Doukas, Luke Schuurink, Hugo Buur, Jordan de Waal
  5. 11:30 – 12:00 uur:                                                                                             Fiene Wolters, Zoe Uitenhoven, Larissa van Wijngaarden, Timon Manetas, Lars Bosscher, Ruben Blanke, Tijs van den Berg, Dina Berkane, Claudia Serrij,  Tristan de Rijp,   Dominique Hodes, Aaron van Elswijk
  6. 12:00 – 12:45 uur:                                                                                                  Jay van Dongen, Lukas Henny, Rick van Nickelen Kuijpers, Jayson Snaayer, Samuel da Cruz Verissimo,  Binnert Hemelop, Raell Burgrust, Lars Nomen, Jente Klaver, David Chen, Jozef Duynstee, George Doukas
  7. 12:45 – 13:30 uur:                                                                                             Tyara  Goudriaan, Delilah Enny, Sophie Hofman, Lysanna Schooneveld, Yoaquin Bel, Royshin Doekhi, Sam van Beek, Dinand Jalink, Bjarne Klaver, Yared Vermeer, Zoe van Eijk
  8. 13:30 -14:30 uur:                                                                                           Daphne Bouwman, Floor Bakker, Caressa Pollema, Mischa Boon, Berend Vollering, Imran Bilgi, Odin Curiel, Soufian Berkane, Fay Schuurink, Thomas Hofman

Aanmelden voor deelname aan het examen kon tot afgelopen zaterdag 10 juni, helaas kunnen we geen aanmeldingen voor dit examen meer aannemen.