Category Archives: Judo examens

Uitslagen Judo examens 28 mei 2011

Zaterdag 28 mei zijn er weer Judo examens afgenomen, en hieronder staan de resultaten.

Ik wil iedereen weer hartelijk bedanken die heeft geholpen deze dag weer goed te laten verlopen.

Eigendom van Budo Ryu RotterdamExamen uitslagen Judo 28 mei 2011

Geslaagd voor GELE slip:

Daphne Bouwman, Lieke van der Scheer, Thomas Hofman, Thomas Roomer

Geslaagd voor ORANJE slip:

Luca Palliser, Arthur van Neste, Luciano Almeida, Damien Franca, Johan Bunschoten,

Anir Manouzi, Marc de Wilt, Julius van der Hoek, Simon de Boer, Ronald Benita,

Darryl Fernandes

Geslaagd voor GROENE slip:

Yorick Boin, Cees van der Scheer, Sabien Eijkman, Zoe Otte, Yasmine Jonker, Fabian Monteiro,

Melina van Gijzelen, Zoe Kat, Davey de Jong, Rik van Leeuwen, Jasper Goethals,

Abdullah Aras,

Geslaagd voor BLAUWE slip:

Bauwer de Leeuw, Seven Schellens, Dozinho Afonso, Syabend Oruc, Tyme Holten, Erdem Cicek ,

Joyce Williams, Francisca Weber, Thomas den Hamer, Misha Bot, Hugo Wuite, Vitor Labrie,

Fabio de Kreuk, Koen Bakker, Deshawn Apostel, Tom Fokkema, Sydney Kenswil, Hamza Aras,

Rick Serrij, Stijn Werff, Salma Berrag, Alexander van Dijke,Ragna de Graaf, Bindu Chedoe,

Sitara Chedoe, Luciano Bharos

Geslaagd voor BRUINE slip:

Joel Yonas, Emre Kose, Raven Arendsen, Eliza de Jong, Justin van Drunen, Emilio Kouwenhoven,

Giulia de Kreuk, Lukas Goudswaard,  Julian Leurgans, Bas van der Munnik, Frank Hamerslag,

Muhammed Gursus, Levi van Balen, Luiqino van Balen, Geoffrey de Graaf, Ruben Flinterman, Sabine Hamerslag,

Emma van der Munnik, Karim Baki, Ibou Correa, Josephine Meijer, Sophie Meijer, Casper Wychgel

Geslaagd voor GELE band 5e kyu: Eigendom Budo Ryu Rotterdam

Rowan Daelman

Rio Tjon-A-Tsien

Helin Kardakli

Adriana Tobe

Thom Aarsen

Nick Jordan

Daniel Paul

Christine Peeters

Annemarie Huis

Raeanne Helder

Geslaagd voor ORANJE band 4e kyu:Eigendom Budo Ryu Rotterdam

Brandley Kenswil

Omer Kose

Tim Huis

Cheyma er Rahhali

Dieter Breunisse

Ruben van Dijk

Berkcan Aytemur

Bas van Leeuwen

Isaac Jonker

Ruchir Kathusing

Evan Tekin

Ella van Leeuwen

Olivier Kooi

Emre Polat

Hugo Nusselder

Geslaagd voor GROENE band 3e kyu:Eigendom Budo Ryu Rotterdam

Mathies Happel

Roos Vermeijden

Joshua Kat

Wouter Meijer

Xander van Wingerden

Lennard Grunnewald

Eline Cornelese

Simone Kremer

Geslaagd voor BLAUWE band 2e kyu:Eigendom Budo Ryu Rotterdam

Wesley Benningshof

Yara den Heijer

Jalmar van der Heijden

Danny Vos

Kjell de Graaf

Niek Stam

Jan Monster

Ria Verdoes

De Judoka’s die dit examen geslaagd zijn voor de 2e kyu dienen 1 examen over te slaan.

Geslaagd voor BRUINE band 2e kyu:

Joris Monster

Sonny de Jong

David Happel

Sebastiaan van der Hoeven

Jessie Schults

Judoka’s van harte proficiat met jullie behaalde band of slip en nu op naar de volgende band of slip.

Indeling examens 28 mei aanstaande

Overzicht deelnemers examen en indeling.
Zaterdag 28 mei
EXAMEN GROEP 1
Aanvang 09:30 uuDe examens zijn openbaar, ouders en belangstellenden zijn van harte welkom.
voor de deelnemers uit Kralingen groep 1 woensdagmiddag 15:00-16:00u en
Ommoord groep 1 zaterdag 09:30-10:30u, en Schoolsportvereniging Crooswijk 15:30-16:30u.
Marc de wilt, Xavier Islaratoeboen, Bouwer de Leeuw, Yorick Boin, Sabien Eijkman, Tamar Kazzaz, Daniel Paul,
Rio Tjon-A-Tsien, Rianne Borst, Zoe Otte, Yasmine Jonker, Giulia de Kreuk, Julian,  Lukas Goudswaard,
Justin van Drunen, Emre Kose, Thomas Hofman, Thomas Roomer, Arthur van Neste, Luciano Almeida, Dozinho Afonso,
Seven Schellen, Davey de Jong, Cees van der Scheer, Lasse Lenting, Simon de Boer, Rowan Daelman, Zoe Kat,
Ronald Benita, Eliza de Jong, Johan Bunschoten, Anir Manouzi, Raven Arendsen, Emilio Kouwenhoven, Julius van der Hoek,
Joel Jonas, Syabend Oruc
Ingeschreven 39 deelnemers
Niet ingeschreven 7 deelnemers.
Wij moeten helaas de niet aangemelde deelnemers teleurstellen en kunnen deze helaas niet meer toevoegen aan de deelnemerslijst, dit om de reeds gereserveerde tijd op deze dag niet verder uit te laten lopen.
Geplande eindtijd: ±10:20 uur
Uitreiking slippen/banden klaar ±10:40 uur
Laat geen kleding of waardevolle spullen achter in de kleedkamer,
bij ziekte of verhindering graag afmelden per mail budoryurotterdam@gmail.com of telefonisch / sms 0610464202.
EXAMEN GROEP 2  Aanvang 10:55 uur De examens zijn openbaar, ouders en belangstellenden zijn van harte welkom.
voor deelnemers Kralingen groep 2 woensdagmiddag 16:00-17:00u en Ommoord groep 2 zaterdag 10:30-11:30u, en Schoolsportvereniging Crooswijk 15:30-16:30u.
Francisca Weber, Joyce Williams,Rick Serrij, Thom van Aarsen,Luciano Bharos, Berkcan Aytemur,Ruchir Kathusing, Mert Erbay
Misha Bot, Thomas den Hamer, Omer Kose, Brandley Kenswil,Bas van der Munnik,  Mathies Happel, Adriana Tobe, Helin Cardakli
Yassine Chahdi, Hugo Wuite,Ragna de Graaf, Bindu Chedoe,Levi van Balen, Nick Jordan, Liqino van Balen, Muhammed Gursus, Frank Hamerslag, Koen Bakker, Deshawn Apostel, Ibou Correa,  Geoffrey de Graaf, Sabine Hamerslag, Emma van der Munnik, Fabio de Kreuk, Vitor Labrie, Christine Peeters, Sitara Chedoe, Sydney Kenswil, Hamza Aras, Bas van Leeuwen, Isaac Jonker, Abdullah Aras, Ruben Flinterman,
Tyme Holten, Marchano Gopal, Tom Fokkema, Ruben van Dijk, Erdem Cicek, Darryl Fernandes, Dieter Breunisse, Soufian Chahdi, Tim Huis, Cheyma er Rahhali
Ingeschreven 47 deelnemers
Niet ingeschreven 8 deelnemers.
Wij moeten helaas de niet aangemelde deelnemers teleurstellen en kunnen deze helaas niet meer toevoegen aan de deelnemerslijst, dit om de reeds gereserveerde tijd op deze dag niet verder uit te laten lopen.
Geplande eindtijd: ±11:50 uur
Uitreiking slippen/banden klaar ±12:15 uur
Laat geen kleding of waardevolle spullen achter in de kleedkamer,
bij ziekte of verhindering graag afmelden per mail budoryurotterdam@gmail.com of telefonisch / sms 0610464202.
EXAMEN GROEP 3 Aanvang 12:25 uur De examens zijn openbaar, ouders en belangstellenden zijn van harte welkom.
voor de deelnemers uit Kralingen groep 3 woensdagmiddag 17:00-18:00u en
Ommoord groep 3 zaterdag 11:30-12:30u en 12:30-14:00u.
Wouter Meijer, Wesley Benningshof, Joshua Kat, Evan Tekin, Josephine Meijer, Alexander van Dijke, Casper Wychgel, Lennard Grunnewald,
Sophie Meijer, Stijn Werff, Eline Cornelese, Emre Polat, Joris Moster, Dominique Bekkens, Annemarie Huis, Xander van Wingerden,
Olivier Kooi, Ella van Leeuwen, Raeanne Helder, David Happel, Sonny de Jong, Karim Baki, Hugo Nusselder, Simone Kremer, Kjell de Graaf
Niek Stam, Jan Monster, Danny Vos, Jasper Goethals, Salma Berrag, Xanthe Bekkens, Ria Verdoes, Rik van Leeuwen, Jalmar van der Heijden
Ingeschreven 34 deelnemers
Niet ingeschreven 5 deelnemers.
Wij moeten helaas de niet aangemelde deelnemers teleurstellen en kunnen deze helaas niet meer toevoegen aan de deelnemerslijst, dit om de reeds gereserveerde tijd op deze dag niet verder uit te laten lopen.
Geplande eindtijd: ±13:50 uur
Uitreiking slippen/banden klaar ±14:15 uur
Laat geen kleding of waardevolle spullen achter in de kleedkamer,
bij ziekte of verhindering graag afmelden per mail budoryurotterdam@gmail.com of telefonisch / sms 0610464202.
Wij wensen alle deelnemers succes met de examens en alle ouders en belangstellenden veel kijkplezier.